Agata Teodorczyk, psycholog, terapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia, którzy zgłaszają problemy w relacjach, trudności w radzeniu sobie ze stresem, mają niskie poczucie własnej wartości, cierpią na zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia nastroju, brak motywacji, są w trudnej sytuacji życiowej, przeżywają kryzys lub pragną lepiej poznać siebie.

Wykształcenie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, które jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim z Psychologii, a także studia podyplomowe z Psychoterapii Ruchem i Tańcem.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w ośrodku terapeutycznym „Goplańska”, Środowiskowym Domu Samopomocy II i Stowarzyszeniu „Pomost”, Ośrodku Pomocy Społecznej dzielnicy Wola, Przychodni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu, w przedszkolu terapeutycznym „Domu Małego Stasia”, a także współpracując przy projekcie Centrum im. Ludwika Braille’a.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Metody pracy

Podczas spotkania terapeutycznego ważne jest dla mnie budowanie zaufania, dobra relacja i indywidualne podejście do każdej osoby. Pracuję w podejściu Gestalt oraz terapią ruchem.

Call Now Button