Błażej Zawistowski, psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Prowadzę terapię młodzieży od 15 roku życia i dorosłych w procesach indywidualnych oraz grupowych.

Wykształcenie

Skończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie pisząc pracę magisterską z obszaru doświadczanych traum przez osoby wychowywane w rodzinie z problemem alkoholowym i ich trudnościach w rozpoznawaniu i regulacji własnych emocji. Wiedzę psychoterapeutyczną zdobywam w ramach certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkolenia w podejściu psychodynamicznym realizowanym przez Laboratorium Psychoedukacji.Dodatkowo uczestniczę w 2 letnim szkoleniu specjalizacyjnym w prowadzeniu terapii grupowych.

Oprócz kursów psychoterapeutycznych szkoliłem się w różnych obszarach pracy terapeutyczej z ciałem i funkcjami poznawczymi, co pomaga mi patrzeć holistycznie na funkcjonowanie człowieka.

Doświadczenie zawodowe

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem m. in. w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w ramach Telefonu Zaufania, Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym prowadzonym przez Fundację Itaka, poza tym jestem związany ze szpitalem psychiatrycznym w Józefowie, gdzie pracuję na oddziale dziennym jako psychoterapeuta. Oprócz tego od wielu lat współpracowałem z różnymi prywatnymi ośrodkami prowadząc między innymi grupy psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży. W celu dbania o profesjonalizm udzielanego przeze mnie wsparcia swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz przechodzę własne procesy terapeutyczne.

Metody pracy

Podstawą do wspólnej pracy w gabinecie jest stworzenie bezpiecznej relacji między pacjentem a terapeutą, która pozwala na stopniowe zgłębienie przyczyn pojawiających się problemów. W ramach sesji staramy się wspólnie zmapować świat wewnętrzny pacjenta oraz wesprzeć nabywanie kompetencji do odpowiedzialnego i świadomego poruszania się we własnych reakcjach i emocjach – co skutkuje lepszym rozumieniem siebie oraz osób wokół nas.

close

Pobierz swój Darmowy Przewodnik po Depresji

Zmagasz się z depresją lub po prostu chcesz więcej o niej wiedzieć? Zapisz się do naszego newslettera. i otrzymaj darmowy ebook z informacjami o objawach, leczeniu i przyczynach depresji. Cenimy Twój czas i prywatność - nie spamujemy, obiecujemy!

Call Now Button