Psycholog, psychoterapeuta, konsultacje rodzicielskie

Prowadzi konsultacje rodzicielskie dla rodziców dzieci od 10 roku życia. Udziela pomocy w zakresie trudności wychowawczych, emocjonalnych, w uczeniu się i innych. 

Wykształcenie:

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, więc jestem magistrem psychologii. Skończyłam też całościowe szkolenie z psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Szkoła ta jest akredytowana przez European Association for Gestalt Therapy. Odbyłam także liczne szkolenia w zakresie diagnozy i pomocy psychologicznej i w obszarze pracy z grupą. W rezultacie mogę zaoferować dzieciom kompleksową pomoc.

Doświadczenie zawodowe: 

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zdobywałam je pracując indywidualnie i grupowo w szkole podstawowej i gimnazjum oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej. Specjalistycznej Poradni dla Rodzin, Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam też warsztaty i szkolenia podczas współpracy m.in. ze Szlachetną Paczką i Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo. 

Metody pracy:

W pracy cenię kontakt z drugim człowiekiem. Wierzę w moc spotkania, które się wtedy dokonuje i prowadzi do ujawnienia potrzeb i możliwości, a także odkrywania tego, kim jesteśmy.

Call Now Button