Psycholog, psychoterapeuta

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 roku życia, doświadczającymi problemów w relacjach z innymi ludźmi, potrzebującymi pomocy w przezwyciężeniu kryzysów życiowych i wsparcia w drodze do odczuwania satysfakcji z życia.

Wykształcenie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką pracującą w nurcie humanistycznym. Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowaną przez European Association for Gestalt Therapy oraz psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Odbyłam także liczne szkolenia w zakresie diagnozy i pomocy psychologicznej oraz w obszarze pracy z grupą.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym przy Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin w Lublinie, a także prowadząc liczne warsztaty i szkolenia we współpracy m.in.  ze Stowarzyszeniem Wiosna czy Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Metody pracy

Psychoterapia to dla mnie przestrzeń, gdzie w atmosferze szacunku i otwartości mogą wybrzmiewać Twoje emocje, potrzeby, wątpliwości i problemy; to czas, który możesz poświęcić sobie i pracy nad swoimi trudnościami; to relacja terapeutyczna, w której możesz odkrywać, poznawać i wyrażać siebie takim jakim jesteś.

Call Now Button