Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzę terapię krótko i długoterminową. Specjalizuję się w pracy z dziećmi wymagającymi wspierania rozwoju emocjonalno-społecznego, zaburzeniami lękowymi, z mutyzmem wybiórczym, młodzieżą przeżywającą kryzysy rozwojowe, obniżonym nastrojem, zaburzeniami nerwicowymi, osobami doświadczającymi trudności w relacjach, zmagającymi się z lękiem i smutkiem, rodzinami  i parami w kryzysie. Udzielam porad wychowawczych.

Wykształcenie

Jestem absolwentką  psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej  ukończyłam szkolenie zaawansowane i nadal rozwijam swoje zainteresowania oraz doskonalę umiejętności związane z systemową terapią dzieci, młodzieży, rodzin i par na kolejnych etapach szkoleniowych. Doświadczyłam także własnej terapii indywidualnej i grupowej. 

Doświadczenie zawodowe

W zawodzie pracuję od 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach medycznych i edukacyjnych. Od wielu lat pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz jako samodzielny psycholog i psychoterapeuta. W tym czasie przeszłam długą drogę zawodową – od pracy z niemowlętami i ich mamami (obserwując, jak rozwija się ta najważniejsza relacja i jak wpływa na dalsze losy człowieka) po pracę z parami i rodzinami. Mam wieloletnie doświadczenie w orzecznictwie do kształcenia specjalnego, opiniowaniu  i diagnozie dzieci zdolnych, dzieci z trudnościami edukacyjnymi, wymagającymi zindywidualizowanego podejścia pedagogicznego.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Metody pracy

Pracuję w podejściu systemowym i psychodynamicznym.

Call Now Button