Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych podczas zapisu lub wizyty jest  Spółka Damian Mazur z siedzibą w Warszawie, przy ul. Sieczna 69A m. 36, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000881337 oraz numerem NIP 524 291 29 02, reprezentowana przez Damiana Mazura – Właściciela Widoki – Twoja Psychoterapia.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu umówienia się na wizytę u psychoterapeuty oraz świadczenia pomocy psychoterapeutycznej w ramach spotkań w gabinecie. Podstawą przetwarzania danych jest wykonanie usługi – konsultacja psychologiczna, psychoterapia.

Informujemy, że istnieje możliwość, iż dane osobowe będą udostępniane firmie księgowej (w przypadku wystawienia faktury dotyczącej usługi na prośbę Pacjenta).

Osoba udzielająca danych osobowych ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zbierane dane osobowe są wymogiem wykonania usługi – konsultacji psychologicznej, psychoterapii. Bez podania danych osobowych usługa psychologiczna nie może być wykonana. 

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres regulowany rozporządzeniami dotyczącymi dokumentacji medycznej art. 13 ustawy z 24 kwietnia 2009 roku.

close

Pobierz swój Darmowy Przewodnik po Depresji

Zmagasz się z depresją lub po prostu chcesz więcej o niej wiedzieć? Zapisz się do naszego newslettera. i otrzymaj darmowy ebook z informacjami o objawach, leczeniu i przyczynach depresji. Cenimy Twój czas i prywatność - nie spamujemy, obiecujemy!

Call Now Button