Warsztaty rozwojowe

Psychoterapia grupy osób dorosłych. Psychoterapia Warszawa.

Warsztaty rozwojowe "Kiedy ciało mówi NIE" są dla Ciebie, jeśli:

Warsztaty rozwojowe - ważne informacje:

Termin: 9 marca, g. 11.00 – 17.00

 

Miejsce: ul. Śniadeckich 18 / 1, Warszawa

Koszt: 389 zł

Uczestnicy: 12-14 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)

Zgłoszenia: Opłać warsztat przelewem (dane do przelewu: Widoki – Twoja Psychoterapia, nr konta: 80 1020 1169 0000 8602 0323 6692, tytuł: WARSZTAT). Prześlij potwierdzenie przelewu smsem na numer: 572 993 816 lub na adres: kontakt@widokipsychoterapia.pl, a otrzymasz od recepcji potwierdzenie zapisu. 

Warsztaty rozwojowe - korzyści dla Ciebie:

  • Poznasz inną perspektywę patrzenia na to czym jest stres i jak sobie z nim radzić
  • Poznasz fascynujące fakty z zakresu medycyny oraz neurologii
  • Dowiesz się, dlaczego psychoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod na wzmocnienie systemu immunologicznego
  • Poznasz ćwiczenia i techniki, które będziesz mógł/mogła stosować od razu po zakończeniu warsztatu, zarówno w pracy jak i w domu
  • Poznasz inne osoby, z którymi wymienisz doświadczenia
  • Otrzymasz wsparcie i zrozumienie

Osoba prowadząca:

Olga Wojciechowska

Psycholog społeczny, terapeutka Gestalt w trakcie szkolenia i trenerka grupowa.

Psychologia oraz rozwój personalny były jej pasją, a potem stały się profesją od czasu, gdy ukończyła studia magisterskie z psychologii społecznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie w 2004r. W latach 2006-2009 oraz 2017-2021 żyła i pracowała w Edynburgu, w Szkocji, którą nazywa swoim drugim domem. To doświadczenie zainspirowało ją do stworzenia przestrzeni rozwoju i terapii dla obcokrajowców mieszkających w Polsce. Zarówno w Szkocji, jak i w Polsce prowadziła grupy wsparcia oraz warsztaty rozwojowe dla osób dorosłych. W 2009r. wraz z innymi psychologami stworzyła Feniks – Centrum Pyschoterapii i Rozwoju dla Polaków w Edynburgu, które działa do dziś.

Obecnie pracuje jako terapeutka m.in. w Widokach. W czasie wolnym jest entuzjastką spacerów w naturze, saunowania, jogi oraz czytania.

Warsztat „Kiedy Ciało Mówi Nie” został zainspirowany lekturą książki Gabora Mate, o tym samym tytule, a także personalnymi doświadczeniami i drogą ku zdrowiu osoby prowadzącej. Olga przez wiele lat zgłębiała techniki pracy z ciałem, rozwijała jego świadomość, a także uczyła się czytać sygnały od niego płynące.