Eliza Kubalka

Eliza Kubalka psycholog psychoterapeuta Warszawa

Zakres pracy

Umów wizytę

Psycholog, psychoterapauta

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję w podejściu poznawczo- behawioralnym.

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, a także psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia. Uczestniczę w czteroletnim szkoleniu akredytowanym przez PTTPB w Akademii Motywacji i Edukacji. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam jako konsultantka Telefonu Zaufania 116 111 Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, w Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego, w gabinecie prywatnym, a także w Stołecznym Centrum Opiekuńczo-Leczniczym, pracując z pacjentami z doświadczeniem przewlekłych chorób somatycznych i zaburzeń neurodegeneracyjnych.

Metody pracy

Pomagam osobom, które mierzą się z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, niską samooceną, samotnością i trudnościami w relacjach interpersonalnych, a także chcą lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje, nauczyć się lepiej radzić sobie ze stresem.

Bliska jest mi tzw. III. fala terapii poznawczo-behawioralnej, więc w swojej pracy integruję klasyczną terapię CBT z terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT), terapią Dialektyczno-Behawioralną (DBT) i Dialogiem Motywującym (DM). Korzystam wyłącznie z wiedzy opartej na dowodach naukowych (evidence-based medicine), a założenia i techniki z tych podejść praktykuję w życiu codziennym.

Podstawą mojej pracy jest relacja oparta na akceptacji i poczuciu bezpieczeństwa, a także równorzędne partnerstwo w pracy nad celem terapeutycznym. Wierzę, że w warunkach akceptującej, empatycznej relacji możemy jako ludzie doświadczać zmiany i rozwoju. Moją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanego superwizora PTTPB.