Psychoterapia online, psycholog online

Psychoterapia online, psycholog online: Każda z części naszej oferty (psychoterapia osób dorosłych, psychoterapia dzieci i młodzieży, psychoterapia par, psychoterapia rodzinna) realizowana jest także w formie kontaktu online. Z wielu powodów często jest to optymalne rozwiązanie dla naszych Klientów.

Terapeuta podczas sesji terapeutycznej z użyciem kamerki internetowej. Psychoterapia Warszawa.

Rozważ psychoterapię online, jeśli:

Nadzieja to antidotum na rozpacz. Pochodzi głównie z rozwijającego się zaufania i wiary w to, że terapeuta może pomóc. Nadzieja pojawia się wtedy, gdy nasza beznadzieja znajduje zrozumienie.

Psychoterapia online w Widokach

Klienci wybierają psychoterapię online z różnych powodów. Czasami taki sposób kontaktu z psychoterapeutą jest jedyną opcją. Dzieje się tak wówczas, jeżeli stan zdrowia uniemożliwia lub znacznie utrudnia wyjście z domu (jak np. w przypadku znacznych niepełnosprawności, fobii społecznej). Innym powodem wyboru opcji kontaktu z psychoterapeutą online jest brak dostępności specjalistów w okolicy. Zdarzają się Klienci, którzy decydują się na psychoterapię online, ponieważ trudno im nawiązać relację w kontakcie osobistym z powodu nieśmiałości, silnie odczuwanego wstydu, lęku przed oceną. Zdecydowanie łatwiej jest im otworzyć się podczas rozmowy przez Internet. Psychoterapia online to dobre rozwiązanie także dla osób mieszkających za granicą oraz tych bardzo zajętych w wyniku licznych zadań domowych lub związanych z wykonywaną pracą. Część Klientów z kolei jest tak oswojona z korzystaniem z nowoczesnych technologii, kontaktowaniem się w ten sposób z ludźmi, że wybór psychoterapii online staje się dla nich oczywisty.

Pomoc psychologa online staje się szczególnie ważna w okresie obecnej pandemii. Doświadczamy w związku z tą sytuacją wielu ograniczeń, przymusowej izolacji. Wszystko to wpływa negatywnie na nasze funkcjonowanie emocjonalne. Wiele osób doświadcza nasilonego lęku, smutku, złości oraz trudności w relacjach z rodziną. W związku z tym psychoterapia online, psycholog online okazuje się niekiedy jedyną opcją skorzystania z pomocy specjalisty.

Psycholog online - nasi specjaliści

Psycholog, psychoterapeuta
Prowadzi psychoterapię dorosłych, konsultacje rodzinne, pomaga osobom doświadczającym lęków, depresji, kryzysów życiowych i zawodowych, trudności w relacjach z innymi, cierpiących z powodu nadmiernego stresu, pragnących lepiej zrozumieć siebie. Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapauta
Pomaga osobom dorosłym, które mierzą się z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, niską samooceną, samotnością i trudnościami w relacjach interpersonalnych, a także chcą lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje, nauczyć się lepiej radzić sobie ze stresem. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapeuta
Pracuje z osobami dorosłymi, które mają trudności w relacjach z innymi, doświadczają negatywnego stosunku do siebie, mierzą się ze stanami depresyjnymi, nasilonym niepokojem i stresem. Wspiera osoby przechodzące życiowe zmiany, pochodzące z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD). Pomaga osobom, które chcą lepiej poznać siebie, rozumieć swoje emocje, postawy, potrzeby. Pracuje w nurcie integracyjnym.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapeuta
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Wspiera osoby, które doświadczają zaburzeń nastroju, trudności w obszarze rozumienia, przeżywania i wyrażania emocji, mają niskie poczucie własnej wartości, zmagają się z samotnością, doświadczają przejawów nietolerancji, przeżywają trudności w relacjach, chcą budować i pogłębiać samoświadomość. Pracuje w podejściu Gestalt.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży. Pomaga osobom doświadczających nadmiernego stresu, trudności w relacjach, zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, osobowości, odżywiania, depresyjnymi. Specjalizuje się również w pracy z osobami uzależnionymi, ich rodzinami i bliskimi, DDA. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Zakres pracy: