Psycholog Śródmieście

Psycholog Śródmieście w Widokach

W życiu każdego człowieka – małego, nastoletniego i dorosłego, każdej pary i każdej rodziny zdarzają się kryzysy, różnego rodzaju trudności. Przechodzenie przez nie pozwala nam się rozwijać. W większości sytuacji nie będziemy potrzebować pomocy specjalisty, żeby sobie z nimi poradzić. Kiedy czujemy, że nasze zasoby w danym momencie nie są wystarczające, aby móc przejść przez trudny czas i wprowadzić zmianę na lepsze lub, gdy potrzebujemy mądrego towarzyszenia w naszym procesie, na pewno warto znaleźć odpowiedniego dla siebie psychoterapeutę.

Psycholog Śródmieście – pomagamy osobom, które:

psycholog śródmieście

Psycholog Warszawa Śródmieście w Widokach

W naszym ośrodku oferujemy profesjonalną pomoc w ramach psychoterapii indywidualnej dorosłych, dzieci i młodzieży, a także terapii par oraz rodzin. Psychoterapeuci w Widokach to osoby posiadające odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do prowadzenia procesów terapeutycznych. Nasi specjaliści pracują w różnych nurtach psychoterapii: psychodynamicznymsystemowym, Gestalt, humanistycznym, poznawczo-behawioralnym. Jeżeli masz wątpliwości, jaki psychoterapeuta i nurt będzie dla Ciebie odpowiedni, napisz do nas lub zadzwoń, a pomożemy Ci dokonać właściwego dla Ciebie wyboru.

To co znajduje się za nami i to co znajduje się przed nami jest drobnostką w porównaniu z tym, co jest w nas.

Psycholog Śródmieście – nasi specjaliści:

Psycholog, psychoterapeuta, trener grupowy, doradca zawodowy
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 12 roku życia, odczuwających nadmierny stres, będących w kryzysie psychicznym, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne, przeżywających trudności w nawiązaniu bliskich relacji. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Wykorzystuje również elementy psychoterapii Gestalt.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapeuta
Prowadzi psychoterapię dorosłych, konsultacje rodzinne, pomaga osobom doświadczającym lęków, depresji, kryzysów życiowych i zawodowych, trudności w relacjach z innymi, cierpiących z powodu nadmiernego stresu, pragnących lepiej zrozumieć siebie. Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapeuta, psychotraumatolog
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia, zmagających się z zaburzeniami osobowości, depresją i innymi zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, trudnościami i konfliktami w relacjach interpersonalnych, kryzysem psychicznym, zaburzeniami psychotycznymi, cierpiących z powodu nadmiernego stresu. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapeuta
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Wspiera osoby, które doświadczają zaburzeń nastroju, trudności w obszarze rozumienia, przeżywania i wyrażania emocji, mają niskie poczucie własnej wartości, zmagają się z samotnością, doświadczają przejawów nietolerancji, przeżywają trudności w relacjach, chcą budować i pogłębiać samoświadomość. Pracuje w podejściu Gestalt.

Zakres pracy:

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży. Pomaga osobom doświadczających nadmiernego stresu, trudności w relacjach, zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, osobowości, odżywiania, depresyjnymi. Specjalizuje się również w pracy z osobami uzależnionymi, ich rodzinami i bliskimi, DDA. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Zakres pracy: