Katarzyna Trojanowska, psycholog, psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień 

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży. Pomagam osobom cierpiącym z powodu nadmiernego stresu, doświadczającym trudności w relacjach, zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, osobowości, odżywiania, depresyjnymi. Specjalizuję się również w pracy z osobami uzależnionymi, ich rodzinami i bliskimi, DDA.   

Wykształcenie 

Jestem psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji. Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskiem Jana Pawła II. 

Doświadczenie zawodowe 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychoterapii, Ośrodku Readaptacyjno – Rehabilitacyjnym, Szpitalu Specjalistycznym MSWiA. Obecnie pracuję w NZOZ Victi  oraz Klinice VoltaMed prowadząc psychoterapię osób dorosłych i młodzieży w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Leczenia Uzależnień.  

Metody Pracy 

Przykładam szczególną uwagę do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Prowadzę terapię krótko i długoterminową. 

close

Pobierz swój Darmowy Przewodnik po Depresji

Zmagasz się z depresją lub po prostu chcesz więcej o niej wiedzieć? Zapisz się do naszego newslettera. i otrzymaj darmowy ebook z informacjami o objawach, leczeniu i przyczynach depresji. Cenimy Twój czas i prywatność - nie spamujemy, obiecujemy!

Call Now Button