Katarzyna Trojanowska

Katarzyna Trojanowska, prowadzi psychoterapia Warszawa

Zakres pracy

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży. Pomagam osobom cierpiącym z powodu nadmiernego stresu, doświadczającym trudności w relacjach, zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, osobowości, odżywiania, depresyjnymi. Specjalizuję się również w pracy z osobami uzależnionymi, ich rodzinami i bliskimi, DDA.

Wykształcenie

Jestem psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji. Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskiem Jana Pawła II.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychoterapii, Ośrodku Readaptacyjno – Rehabilitacyjnym, Szpitalu Specjalistycznym MSWiA. Obecnie pracuję w NZOZ Victi  oraz Klinice VoltaMed prowadząc psychoterapię osób dorosłych i młodzieży w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Leczenia Uzależnień.

Metody Pracy

Przykładam szczególną uwagę do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Prowadzę terapię krótko i długoterminową.