Praca dla psychiatry Warszawa

W związku z ciągłym rozwojem naszego ośrodka poszukujemy lekarza psychiatry, chcącego dołączyć do naszego Zespołu.

Nasz Zespół tworzą Specjaliści, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz bogate doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej, w tym psychoterapii. Chcąc rozszerzyć ofertę ośrodka i zagwarantować Pacjentom także możliwość skorzystania u nas z pomocy lekarskiej, poszukujemy lekarza psychiatry. W naszym Zespole cenimy dialog, wspólne szukanie rozwiązań, jesteśmy ciekawi siebie, swoich pomysłów, dzięki czemu ciągle usprawniamy pracę Ośrodka.

Praca dla psychiatry Warszawa – oferujemy:

Dogodny grafik dostosowany do potrzeb

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wsparcie Zespołu psychoterapeutów w ramach superwizji koleżeńskich

Pracę w oparciu o umowę o współpracy lub zlecenie

Praca dla psychiatry Warszawa – nawiążemy współpracę z osobą, która:

Posiada wykształcenie wyższe medyczne

Ukończyła co najmniej 2 roku specjalizacji z psychiatrii

Posiada aktualne prawo wykonywania zawodu

Przestrzega zasad etyki zawodu

Jest odpowiedzialna, empatyczna, zaangażowana

Posiadana doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Pacjentów

Osoby zainteresowane współpracą z nami prosimy o przesłanie swojego na adres: kontakt@widokipsychoterapia.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Widoki – Twoja Psychoterapia dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Poznaj naszych psychoterapeutów

Psychoterapia Warszawa, ul. Zajęcza 7 (Powiśle)

Al. Wojska Polskiego 41 (Żoliborz)

Katarzyna Ambrozik, terapeuta, psycholog, psychoterapeuta systemowy Warszawa

Katarzyna Ambrozik

Psycholog Warszawa, psychoterapeuta   Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które są w kryzysie, chcą lepiej zrozumieć siebie, zmagają się z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, osobowości lub odżywiania, a także psychoterapię dzieci i młodzieży, terapię rodzin i par. Pracuje w podejściu systemowym. Czytaj więcej Psychoterapia indywidualna Psychoterapia dzieci i młodzieży Psychoterapia par  Psychoterapia rodzinna  
Gabriela Bajor, psycholog, psychoterapeuta Warszawa

Gabriela Bajor

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny Prowadzi psychoterapię indywidualną osób od 17 roku życia doświadczających trudności w relacjach, zaburzeń lękowych, depresji. Wspiera w pracy nad samoakceptacją, pogłębianiem świadomości. Pracuje również z parami w kryzysie. Pracuje w podejściu humanistycznym. Czytaj więcej Psychoterapia indywidualna Psychoterapia par   
Edyta Bałdyga, psychoterapeuta, psycholog

Edyta Bałdyga

Psycholog, psychoterapeuta, trener grupowy, doradca zawodowy Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 12 roku życia, odczuwających nadmierny stres, będących w kryzysie psychicznym, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne, przeżywających trudności w nawiązaniu bliskich relacji. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Wykorzystuje również elementy psychoterapii Gestalt. Czytaj więcej Psychoterapia osób dorosłych Psychoterapia dzieci i młodzieży
Magdalena Dordzik, psycholog, psychoterapeuta

Magdalena Dordzik

Psycholog Warszawa, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych doświadczających kryzysu psychicznego, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia osobowości, PTSD.

Pracuje w podejściu systemowym i psychodynamicznym.

Czytaj więcej Psychoterapia indywidualna Psychoterapia par  Psychoterapia rodzinna
Bartłomiej Goworek, psycholog, psychoterapeuta Warszawa

Bartłomiej Goworek

Psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta 

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 14 roku życia. Pomaga osobom doświadczającym samotności, lęków, depresji, kryzysów życiowych i zawodowych, mającym niskie poczucie własnej wartości, trudności w relacjach z innymi, rozpoznawaniu i wyrażaniu emocji, pragnących lepiej zrozumieć siebie. Prowadzi także konsultacje rodzicielskie i wychowawcze. 

Pracuje w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym.

Czytaj więcej

Psychoterapia osób dorosłych 

Psychoterapia dzieci i młodzieży 

 

Natalia Grzeszczuk, psycholog psychoterapeuta Warszawa

Natalia Grzeszczuk

Psycholog, psychoterapeuta 

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Pomaga w budowaniu dobrego i stabilnego poczucia własnej wartości, radzeniu sobie z trudnymi emocjami oraz w opanowaniu stresu lub nadmiernej kontroli. Pary wspiera w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych, w sytuacjach kryzysów związkowych.

 

Pracuje w podejściu systemowym.

Czytaj więcej

Psychoterapia osób dorosłych 

Psychoterapia par 

 

Małgorzata Kiepurska, psycholog, terapeuta Warszawa

Małgorzata Kiepurska

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię  dorosłych, konsultacje rodzinne, pomaga osobom doświadczającym lęków, depresji, kryzysów życiowych i zawodowych, trudności w relacjach z innymi, cierpiących z powodu nadmiernego stresu, pragnących lepiej zrozumieć siebie.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym.

Czytaj więcej

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia online

Psycholog, psychoterapeuta Justyna Konwerska

Justyna Konwerska

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci od 3 r. ż. i młodzieży oraz osób dorosłych, a także konsultacje rodzicielskie. Pracuje z dziećmi, które mają trudności w relacjach z rówieśnikami, przestrzeganiu zasad społecznych, mają niskie poczucie własnej wartości, są nadmiernie lękliwe, wycofane, mają obniżony nastrój, są w sytuacji kryzysowej (np. z powodu rozstania rodziców, zmiany szkoły). Pomaga młodzieży i osobom dorosłym, które borykają się z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, chcącym lepiej rozumieć siebie i własne emocje. 

 
Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym.

 

Czytaj więcej

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia dzieci i młodzieży

 


Katarzyna Krzykowska, psycholog terapeuta Warszawa

Katarzyna Krzykowska

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży od 17 roku życia, doświadczających kryzysu psychicznego, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia osobowości.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Czytaj więcej 

Psychoterapia indywidualna 

Psychoterapia online

 

Justyna Morawska, psycholog, terapeuta Warszawa

Justyna Morawska – Lenartowicz

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób od 15 roku życia, które zmagają się z wyzwaniami takimi jak zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, stresem i problemami w pracy oraz trudnościami w relacjach.

 

Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Czytaj więcej

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia dzieci i młodzieży 

Psychoterapia online

Psychoterapia Warszawa

Marta Laskowska, psycholog, psychoterapeuta Warszawa

Marta Laskowska-Nowara

Psycholog, psychoterapeuta, psychotraumatolog

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia, zmagających się z zaburzeniami osobowości, depresją i innymi zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, trudnościami i konfliktami w relacjach interpersonalnych, kryzysem psychicznym, zaburzeniami psychotycznymi, cierpiących z powodu nadmiernego stresu.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Czytaj więcej 

Psychoterapia indywidualna 

Psychoterapia online

Nadja Pietera, psycholog terapeuta Warszawa

Nadja Piętera

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych zmagających się z nadmiernym stresem, zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami nastroju, brakiem motywacji oraz trudnościami w relacjach, i komunikacji.

Pracuje w podejściu poznawczo – behawioralnym.

Czytaj więcej 

Psychoterapia indywidualna 

Psychoterapia online

 

 

Katarzyna Trojanowska, prowadzi psychoterapia Warszawa

Katarzyna Trojanowska

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży. Pomaga osobom doświadczających nadmiernego stresu, trudności w relacjach, zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, osobowości, odżywiania, depresyjnymi. Specjalizuje się również w pracy z osobami uzależnionymi, ich rodzinami i bliskimi, DDA.   Pracuje w podejściu psychodynamicznym.    Czytaj więcej  Psychoterapia indywidualna  Psychoterapia online Terapia uzależnień  
Paulina_Wojkiewicz psycholog psychoterapeuta Warszawa

Paulina Wojkiewicz

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par i rodzin. Pomaga osobom z zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami odżywiania, osobowości, będącym w kryzysie oraz doświadczającym przemocy. 
Pracuje w nurcie psychodynamicznym.

 

Czytaj więcej 

Psychoterapia indywidualna 

Psychoterapia par 

Psychoterapia online

 

Błażej Zawistowski, prowadzi psychoterapia Warszawa

Błażej Zawistowski

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi terapię osób od 15 roku życia i dorosłych w procesach indywidualnych oraz grupowych, które znajdują się w kryzysie, chcą lepiej zrozumieć siebie, doświadczają trudności w relacjach, zmagają się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, osobowości.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Czytaj więcej 

Psychoterapia indywidualna 

Psychoterapia online

Call Now Button