Justyna Konwerska

Justyna Konwerska psycholog osób dorosłych Warszawa

Zakres pracy

Umów wizytę

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię indywidualną dzieci od 3 r. ż. i młodzieży oraz osób dorosłych, a także konsultacje rodzicielskie. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończyłam dwie specjalizacje: kliniczną dziecka i rodziny oraz stosowaną wychowawczą. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym w atestowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe

Swoje doświadczenie zdobywałam w przedszkolach specjalnych dla dzieci ze spektrum autyzmu, jak i innymi zaburzeniami rozwojowymi, integracyjnych oraz szkole podstawowej i obozach młodzieżowych, pracując jako psycholog, a także w innych ośrodkach psychoterapeutycznych.

Metody pracy

W pracy z pacjentami zależy mi na atmosferze akceptacji, bezpieczeństwa i empatycznym podejściu. W swojej pracy stosuję się do kodeksu etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.